Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banes me qira ne Togbashqe | G16

€250/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me qira ne Togbashqe | G16

►Kodi:G16

►Renditja : Sallon , kuzhine ,2 dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor . Banesa eshte e mobiluar dhe e gateshme per banim , gjendet ne Togbashqe perball Spar Market.

►Çmimi: 250 € + depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin