Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banes me qira ne Breg Diellit (B67)

€220/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me qira ne Breg Diellit (B67)

►Kodi: B67

►Renditja: Sallon dhe kuzhine , dhome gjumi , banjo, nxemje termokos.

►Siperfaqe: 35m²

►Çmimi: 220 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin