Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banes me qira ne Breg Diellit (B58)

€290/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me qira ne Breg Diellit (B58)

►Kodi: B58

►Renditja : Sallon me kuzhin , 2 dhoma gjumi , banjo , kati 4 me ashensor

►Afer stacionit te fundit te trafikut urban, dhe rruges B

►Siperfaqe : 70 m2

►Çmimi: 290€  i diskutushem + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin