Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banes me qira mbi Parku Qytetit (q230)

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me qira mbi Parkun e Qytetit (q230)

►Kodi: Q230

►Renditja :

►Sallon me kuzhine

►Dhome gjumi

►Banjo, ballkon , koridor

►Lokacioni: Rruga ; Shaqir Kelmendi

►Siperfaqe: 60m2

►Çmimi: 200 €+ depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin