Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banes me qera perball Grandit / Q153

€550/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 4
  • Bathrooms 2
  • Living Area 95
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Banes me qera perball Grandit / Q153

►Kodi : Q153

►Renditje : 4 hapesira (dhoma), kuzhine , shpajz, banjo, 2 koridore , 3 ballkona , kati 4 pa lift , e pa mobiluar , banesa gjendet parball Grandit, e pershtatshme per afarizem dhe banim, jepet per afategjate.

► Siperfaqe : 95 m² (neto)

►Çmimi : 550€ + depozit

► Kontakt :

+383 49 117 118

+383 44 117 118

+383 48 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin