Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image

B70 Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e kuqe

€55 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Living Area 37
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje termokos

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne bregun e diellit te banesat e kuqe

►Kodi: B70

►Renditja: Sallon, kuzhine , 1 dhome gjumi , banjo , koridor , teras, nxemje termokos, kati 2 pa lift porse shkallet jan te gjera dhe te uleta gje qe i ben te kalohen lehte ,  parking te mjaftushem ,banesa eshte e mobiluar dhe shitet me mobilje siq shifet ne foto. Dokumentacion te rregullt me flete poseduese 37.36m² neto porse posedon me shum m² . Banesa ka pamje nga rruga kryesore, lokacioni i baneses  afer qendres tregatere te banesat e kuqe afer furres dashamiri.

►Siperfaqe: 37.36m² neto

►Çmimi: 55 000 € i diskutushem

►Kontakto Agjentin : Gentriti

+383 44 118 118 Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin