Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

B66 Leshohet shtepia me qera ne bregun e diellit

€800/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 6
  • Living Area 350
  • Lloji prones: Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Leshohet shtepia me qera ne bregun e diellit

►Kodi: B66

►Renditja : Shtepia posedon 2 kate, kati 1 eshte teresisht i mobiluar dhe ka kete renditje : Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , trapezari , banjo , ballkon ne te dy anet lindje dhe perendim, posedon edhe garazh hapesir per 2 vetura , oborri me gjelberim dhe hapesir parkingu, nxemje qendrore me rrym me elinda. Kati i pare i baneses eshte i mobiluar, ndersa kati 2 i pa mobiluar, banesa jepet me qera komplet ose ndamas me kate .

►Siperfaqja: 150m2 per kat ndersa gjithesej 350m2

►Qmimi : 800euro + depozit, qmimi pakez i diskutushem

► Kontakt :

+383 49 117 118

+383 44 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin