Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Shiten 3 banesa me Flete Poseduese ne Breg Diellit

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten 3 banesa me Flete Poseduese ne Breg Diellit

Kodi: B50

Pershkrimi: Shiten 3 banesa ne breg dillit mbrapa furres Epoka , bllkoku i pare , kati i pare. Banesat shiten veqas ose mund te shiten bashkarisht, jane te renovuara dhe kan izolim te jashtem kunder lageshitise,parking te mjaftushem. Vend i qete per jetes me pisha te mbjellura afer banesav , shkolla ilirja 2 minuta larg nga banesat , po ashtu furra Epoka, fusha sportive dhe marketi Super viva shum afer. Banesat jane me flete poseduese dhe Shiten 3 banesa me Flete Poseduese ne Breg Diellit

Siperfaqe: 

64.84 m² Flete poseduese

61.22 m² Flete poseduese

78.89 m² Flete poseduese

Çmimi: Marreveshje

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

045 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin