Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Shiten 2 banesa në Velani me mundësi bashkimi. 

€1 200
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten 2 banesa në Velani me mundësi bashkimi. 

 

►B125

►Lokacioni:Velani, Rr.Isa Kastrati, afër varrit të ish presidentit Ibrahim Rugova.

►Renditja: Për banesën e parë

►Sallon me kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon

►Kati 12, me 3 lifta

►Siperfaqja:57.51m² 

►Renditja: Për banesën e dytë

►Sallon me kuzhinë, 3Dhoma gjumi, 2Banjo, 2Ballkona

►Kati 12, me 3 lifta

►Siperfaqja:116.53m² 

►Kontratë te Noteri

►Info shtesë:Të gatshme për banim në Dhjetor 2022. Mundësi pagese me 3 rata. Banesat kanë një garazhë dhe një shpajz që nuk përfshihen në këtë çmim.

►Çmimi:1200€/m²

 

 Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin