Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Shitet banesa 1+1 në Bregun e Diellit.

€56 950
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa 1+1 në Bregun e Diellit.

 

►B123

►Lokacioni:Bregu i Diellit, Përballë banesave të bardha,afër shkollës “Iliria”. Ndërtuesi Vëllezrit Asllani.

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, Dhoma gjumë, Banjo, Ballkon

►Kati 8

►Siperfaqja:67m² 

►Kontrata bëhet te Noteri.

►Info shtesë:Banesa është në ndërtim e sipër dhe lëshohet për banim në Prill 2022

►Çmimi:850€/m² 

 

 Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin