Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira te shkolla Iliria

€230/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

 

Kodi i shpalljes:B115

 

Renditja:

►Sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon

►1 dhome te gjumit

►Kati 2

►Lokacioni:Shkolla iliria, rr isa kastrati 

 

Qmimi:230E per muaj + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin