Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira në Bregun e Diellit

€200/month
  • ID PROP-­b113
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:B113

 

 

►Renditja:

►Sallon,banjo dhe 2 ballkon

►1 Dhome gjumi

►Kati 5

►Lokacioni:Perball shkolles fillore “ILIRIA”

 

►Çmimi:200 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin