Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira në Bregun e Diellit

€180/month
  • ID PROP-­b112
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:B112

 

►Renditja:

►Sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon

►1 Dhome gjumi

►Kati 4

►Lokacioni:Tek Banesat e bardha

E lire nga 1 tetori

 

►Çmimi:180 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin