Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesë me qira në Bregun e Diellit

€300/month
  • ID PROP-­b111
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:B111

 

►Renditja:

►Sallon,banjo dhe ballkon

►2 Dhoma gjumi

►Kati 1

►Lokacioni:Tek Raiffeisen Bank, tek xhambazet

 

►Çmimi: 300euro + depoziti. (Nese e doni parkingun extra edhe 50euro)

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin