Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Kati I shtëpis me qira në Bregun e Diellit.

€230/month
  • ID PROP-­b110
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa, Shtëpi
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi I shpalljes:B110

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo,ballkon.

►1 Dhomë të gjumit

►Kati i dytë i shtëpis (Hymja eshte si ne sistemet banesore).

►Lokacioni:Rr Hilmi Rakovica, afer Ana derm.

►E pershtatshme per familjar dhe student jo me shum se 3.

 

►Çmimi:230E + depoziti i obligueshem

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin