Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

B106 Shitet Banesa në Bregun e Diellit

€75 000
  • ID PROP-­b106
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 77
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:B106

 

Renditja:

 

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

Nxemje qendrore 24H

Kati 1

Sipërfaqja:77m²

Lokacioni:Prapa Banesave te bardha, kompleksi Famis

►Banesa nuk ka flet poseduese.

 

Çmimi: 75.000E i pa diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin