Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

B105 Banesë me qira te Furra Qerimi 2

€200/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Plot Size 60
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:B105

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkona

1 dhomë gjumi

Nxemje qendrore 24H

Kati 2

Sipërfaqja:60m²

Lokacioni:Bregu i Diellit, furra qerimi 2

E pershtatshme per studenta.

 

Çmimi: 200E per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin