Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

B104 Banesë me qiran ë Bregun e Diellit

€200/month
  • ID PROP-­B104
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Plot Size 59
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:B104

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►1 Dhomë gjumi

►Nxemje qendrore 24H

►Kati 2

►Hapësira te mjaftuëshme parkimi dhe park per fëmijë.

►Sipërfaqja:59m²

►Lokacioni:Afer Shkolles “Iliria” tek Banesat e bardha.

 

►Çmimi: 200E per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin