Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira ditore javore // Në qendër te parku i qytetit, Prishtinë

€35/day
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Apartament për afatshkurt

Pershkrimi i Prones

►Lokacioni: Në qendër te parku i qytetit 50 metra mbi pompën e benzinës.  Vetëm rruga e ndan nga parku. 4 min nga sheshi në këmbë.

►Renditja: Qëndrimi ditor me set tresh dysh njish, kuzhina në të është një dysh, dhoma e gjumit, ballkoni.

►Kati: 1.

►Shtrihen edhe kauçat e sallonit.

► Gjendja: E lirë, nga e premtja 12 mars në.ora 18:00.

►Çmimorja: 1 ditë 35€ / 3 ditë nga 32€ / 7 ditë nga 27€ / 1 muaj nga 22 euro.

Rezervo:

048 117 118 / 045 117 118

Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe MerrJep.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin