Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

Gasonjere me qira ditore, javore // Dardani, Prishtinë

€30/day
  • ID PROP-­Ap1
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Apartament për afatshkurt

Pershkrimi i Prones

►Lokacioni: Te posta e madhe, Dardani, pllato, te banesat e Lesnës. Afër rrethit të flamurit.

►Renditja: Qëndrimi ditor me kuzhinë, dhe banjo.

►Kati: 1.

►Kauçi tresh shtrihet bëhet shtrat për dy persona, poashtu fotelja shtrihet bëhet shtrat për ni person.

► E lirë, nga e shtunja 13 mars në ora 13:30

Zakonisht Hyrja (Check in) ora 12:30, Dalja (Check out) 11:30

►Çmimorja: 1 ditë 30€ / 3 ditë nga 27€ / 7 ditë nga 22€ / 1 muaj nga 17 euro dita.

048 117 118 / 045 117 118

Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe MerrJep.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin