Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

 Lëshohet banesa me qera 2+1, në Arbëri.

€400/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet banesa me qera 2+1, në Arbëri.

►Kodi:A94
►Lokacioni:Arbëri, Rr. Ferid Curri, ngjit me Mini Max.
►Renditja:
►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon.
►Kati 1 me 2lifta.
►Ngrohje me Rrymë, sistemi dysheme, posedon dhe klimë, dhe sistemin smart.
►Sipërfaqe:95.5m²
►Info shtesë:E pa mobiluar, por mund të mobilohet me marrëveshje me pronarin,
►Çmimi:400€+depoziti.

Kontakt : 049 117 118
Viber : +38349117118
WhatsApp : +38349117118
[email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin