Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Lëshohet lokali me qera në Arbëri 132m².

€1 000/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Lokale

Pershkrimi i Prones

 Lëshohet lokali me qera në Arbëri.

 

►Kodi:A94 

►Lokacioni:Arbëri, Rr. Ferid Curri, ngjit me Mini Max.

►Renditja:

►Depo, 2banjo

►Kati përdhesë. 

►Ngrohje me Rrymë, sistemi dysheme, posedon dhe klimë, dhe sistemin smart.

►Sipërfaqe:132m²

►Info shtesë:I përshtatshëm per cdo lloj biznesi.

►Çmimi:1000€+depoziti.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin