Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Super Banesë me qira në Arbëri

€500/month
  • ID PROP-­a86
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

 

Kodi i shpalljes:A86

 

Renditja:

Sallon dhe kuzhine.

2 dhoma te gjumit

2 banjo

2 ballkona

1 depo

Ndërtes e re

Kati 4

Lokacioni:Banesat e “Redonit” perballe Fivestar

 

Qmimi:500Euro + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin