Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

A85 Shitet Banesa në Dragodan (Arbëri).

€60 000
  • ID PROP-­A85
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 75
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :A85

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon 

►2 dhoma gjumi

Komplet e mobiluar me gjithqka të re

►Kati 1

Kontrata bëhet tek Avokati

Sipërfaqja: 75m² 

Lokacioni:Dragodan (Mbi Meridianin)

 

Çmimi:60.000E i diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin