Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

A71 Pent House në shitje në Arbëri (Dragodan).

€970
  • ID PROP-­A71
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 100
  • Terrace 2
  • Lloji prones: Penthouse
  • Parking po
  • Ngrohje po

Pershkrimi i Prones

►Kodi:A71

 

►Renditja:

►Sallon

►Kuzhin

►2 Dhomë gjumi

►2 Banjo

►2 Ballkona

►Kati 4

 

“ Banesa eshte e mobiluar me mobilje te reja dhe funksionale. E pajisur me kuzhine, 2 banjo te kompletuara, Klime A/C, ngrohje, etj. Banesa ndodhet ne kete pjese te qytetit ku gjithçka eshte afer dhe mund te arrihet ne kembe duke ecur, qendra e qytetit, shkolla, qerdhe, markete e restorante .”

 

►Sipërfaqja:100m²

 

►Çmimi:970€ per m² me mobilje, 950 per m² pa mobilje.

 

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin