Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

Super banesë me qira ne Arberi (A44)

€400/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Living Area 75
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Qendrore

Pershkrimi i Prones

Super Banes me qera ne Arberi

►Kodi: A44

►Renditja: Sallon dhe kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon , koridor , nxemje qendrore , kati 3 me lift , banes eshte e mobiluar me moblilje dhe orendi te kualitetit te lart dhe moderne, parking te mjaftushem para dhe mbrapa objektit po ashtu edhe garazh porse duhet paguar ekstra garazha. Lokacioni : Arberi VIP Appartment , afer komunes se re me sakt ne objektin ku gjendet Cactusi.

Per qira vetëm Nderkombetar

►Siperfaqe: 75 m²

►Çmimi : 400€ + depozit

►Kontakto Agjentin : Gentriti

+383 44 118 118 Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin