Përshkrimi i Pronës

Filloi shitja e villave në vendin turistik në Novobërdë 🏕 🏞

Kodi: PRO217

REZERVO takim dhe bëhu me villë private. 🤩 🏕 🏡

#Shiten villat në Novobërdë, villat janë me madhësi të ndryshme duke filluar nga 84 m2 me oborr me sip.274m2

Renditja:
▪ Sallon me kuzhinë
▪ 3 dhoma gjumi
▪ Banjo
▪ Depo & ballkon
▪ Bazenti opsional
▪ Oborr 274 m2 🏡
▪ Lartësia mbidetare 700m

💰 Çmimi: Nga 74.000€ në 60,000€ me me 300 m2 oborr.

📞 +383 44 117 118
+383 46 117 118 Viber & WhatsApp

#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #shitetbanesa #shitetvilla #villa #novoberde #artane #gjilan #banesa #ampartment #FusheKosove #Prishtine

Detajet e Pronës

Referenca: PRO217
Lloji: Villa
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 228

Karakteristikat