Përshkrimi i Pronës

Ofrohet me qira banesa 2+1në Ulpianë, afër furrës Fontana. 🏢

Kodi: PRO148

Renditja:

▪ Sip.56m2
▪ Sallon, kuzhinë
▪ 2 dhoma gjumi
▪ 1 teras
▪ 1 banjo
▪ Kati 4 pa lift
▪ Ngrohja me termoKos
🅿 Vendparkim
▪ Banesa ka orientim nga lindja dhe veriu.

⏹ ▪ Çmimi:350€ + depoziti 350€ nuk diskutohet 📝 Kontrata 1 vjeçare


📞 +383 44 117 118 Viber, WhatsApp
#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #banese #dyqan #qira #rent #couple #Ulpiane #Prishtine

Detajet e Pronës

Referenca: PRO148
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 798