Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Shitet Toka në magjistralen Prishtinë-Ferizaj 

€175 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

 

Shitet Toka në magjistralen Prishtinë-Ferizaj 

 

►Kodi i shpalljes (ID): Nr51

►Lokacioni satelitor: https://goo.gl/maps/8zX48Wj7UdapVfTB8

►Sipërfaqja: 34 ari me mundësi rritjeje deri në 68 ari
►Përmasat : 20m gjerësi x 170m gjatësi.

►Info shtesë: Posedon ujsjellës, kanalizim, rrymë, dhe është e rrethuar.

►Çmimi: 175,000€ I negociueshëm.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

 

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin