Përshkrimi i Pronës

💥 Shitet super banesa 2+1 në qendër, te Qami, te Artisti // Fushë Kosovë

📍Në qendër të qytetit, 📜Me fletë poseduese, 🏗e rinovuar, 🛋e mobiluar, dhe me një renditje të bukur👌, mund të jetë banesa juaj e ardhshme të cilën po e kërkoni.

📍Në rrugën Dardania, te Hotel Qami, përballë kafes "Te Artisti", në mes të korzës verore/sheshit veror.

➡️Renditja: Salloni, Kuzhina veç, Dy dhoma gjumi, Banjo, Wc, Depo, ballkoni.
📐Sip: 96m². Shif planimetrinë.
🔃Kati 7 me ashensor.
🌇Pamje kah rruga Dardania, sheshi veror, Jug.

📍Lokacioni: https://t.ly/2Qdlb

ℹ️Vini re:
1️⃣Banjo dhe depo kanë dritare (ndriçim dhe ajrosje natyrale), për dallim nga shumica e banesave që janë vetëm me ventilator.
2️⃣Salloni dhe kuzhina janë ndamas, Shif planprojektin.
3️⃣Banesa është rinovuar rishtazi.
3️⃣Investimi në këtë pjesë të qytetit është strategjik për shkak të kërkesës së madhe dhe ofertës së vogël. Kur të duash e shet brenda jave.
4️⃣Çdo gjë është afër.
5️⃣Kjo rrugë gjatë verës bëhet shesh, korzë.

💰Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Caktoni një takim:
📞046 117 118
📞044 117 118
📧[email protected]
🌐www.demiri-ks.com
📍Kroi i bardhë, nr74, Dardani, Prishtinë.
®️Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Nuk lejohet kopjimi dhe shpërndarja pa lejen e autorit Demiri Real Estate

Detajet e Pronës

Referenca: PRO29
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 1143

Karakteristikat