Përshkrimi i Pronës

🌆 Banesë me qera 1+1 në qendër tek Lulu’s Coffee

Banesa gjendet në katin e 4, posedon ashensor, një renditje të brendshme mjaft të mirë, një dhomë gjumi, kuzhina me tepezari, dhe dhoma e ditës, banesa është e paijsur me termokos.

Banesa është e lirë prej datës 23 dhjetor.

đź“ž046117118

Detajet e Pronës

Referenca: PRO27
Lloji: Apartment
Statusi Refurbished
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 210