Përshkrimi i Pronës

Banesë me qira 4+1 në Fushë Kosovë

Banesa gjendet mbrapa komunës së re 200 metra, dhe 300 metra larg rrethit kryesor.
Gjendet në objekt privat 3 katësh, gjë që ofron siguri dhe qetësi maksimale, në lagje të qetë.
Posedon 4 dhoma të gjumit, 2 prej tyre të pa mobiluara. Salloni me kuzhinë 2 banjo, dhe kamin me pelet me ngrohje qendrore.
Banesa lëshohet për familjarë dhe për kohë afatgjate, minimumi kontratë 1 vjecare.

Kontakt: 046 117 118.

Detajet e Pronës

Referenca: PRO25
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 4
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 97