Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

3 Banesa me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri | Q94

€170/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

3 Banesa me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri | Q94

►Kodi: Q94

►Renditja : Sallon, kuzhine , dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor .

►Banesat jane ne te njejtin objekt dhe varesisht nga renditja dallon edhe Çmimi. Uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari ka mirmbajtje ne hyrje te baneses dhe koridoreve, si dhe siguri kamera aktive 24h

►Lokacioni : Afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania ka afer Shkollen fillore Pjeter Bogdani si dhe QKMF

►Çmimi: 170 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin