Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image

Shes banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton perball Santes

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Living Area 63
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

Shes banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton (Perball Santes)

►Kodi : D30

►Renditja : Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , koridor, shpajz,  ka 2 sisteme te nxemjes : Nxemje me Termokos dhe me Rryme, po ashtu ka edhe klime, kati 8 me lift . Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha paisjet Elektro-Shtepiake.

►Siperfaqja : 63m2(sipas matjes se vjeter)

►Qmimi : Me marreveshje , Pronari e ka fleten poseduse

►Kontakto Agjentin : Gentriti

+383 44 118 118 Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin