Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira  ne Ulpiane |U105

€230/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira  ne Ulpiane |U105

►Kodi : U105

►Renditja: Sallon me kuzhine , dhome gjumi ,banjo , koridor ,nxemje termokos , kati 1 i banimit, parking.

►Banesa gjendet ne Ulpiane perball Kolegjit te Biznesit.

►Siperfaqe: 45 m2 neto me Flete Poseduese

►Çmimi: 230 € + depozit

Kontakto GENTRITIN

+383 44 117 118  Viber & Whatsapp

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin