Përshkrimi i Pronës

Shiten villat në lagjen Melisa 🏕 🏡

Kodi: PRO294

Shiten Super Villat e Tipit A dhe Villat e Tipit B

Villat e tipit A janë me sipërfaqe 130m2 dhe me nga 3.5 - 4.5 ari tokë varësisht nga pozita.
Villat e tipit B janë me sipërfaqe 92.7m2 me 2.5 - 3.5 ari tokë varësisht nga pozita.

Villat janë të ndërtuara me material të ndërtimit të vrazhdë dhe me izolim kundër ftohjes dhe ngrohjes. Pjesa e përparme e villave është me tjegulla Austriake. Pra e gjithë villa është e ndërtuar me material cilësor.
Ejani na vizitoni dhe do të bindeni vetë! 🤩


Për vizita dhe termine na kontaktoni:
📲 +383 44 117 118 Viber & WhatssApp
📲 +383 46 117 118 Viber

🌐 www.demiri-ks.com


#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #shitetvilla #shitet #villa #tipiA #tipiB #camping #camp #hiking #villas #villat #Prishtinë #Kosovë

Detajet e Pronës

Referenca: PRO294
Lloji: Villa
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 37

Video e Prones