Përshkrimi i Pronës

Ofrohet banesa 2+1 me qira te Ambasada e Zvicrrës, Prishtinë 🤩

Kodi: PRO289

Renditja:

▪ Sip.115m2 + 30m2 terrasë
▪ Sallon
▪ Kuzhinë
▪ 2 dhoma gjumi ( njëra prej tyre me banjo në dhome dhe ballkon )
▪ shpajz
▪ 2 banjo & 2 ballkone
ℹ Apartamenti posedon inventor dhe hidrofor të ujit. 💦💧

◾ Çmimi: 700€+700€ depoziti (diskutohet)

◾Na kontaktoni për termine ⤵️
📞 +383 44 117 118
+383 46 117 118 Viber & WhatsApp

#demirirealestate #demiripatundshmeri #demirirenovime #banesameqira #banesa #qira #ambasadaezvicrres #ambasada #Zvicrra #mahallaemuhaxhereve #apratment #rent#Prishtine

Detajet e Pronës

Referenca: PRO289
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 45