Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

⭕️Banesë me qira 2+1 ne rrugen B

€400/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

⭕️Banesë me qira 2+1 ne rrugen B  

✅Kodi i shpalljes: M105

✅Adresa:Ruga B

✅Renditja: Salon, kuzhin, 2 dhoma gjumit, ballkon banjo, shpajz, nxemje termokos dhe me rrym 

✅Kati:4, me Lifti   Siperfaqja: 90m2

✅Info shtese:

⭕️Çmimi: 400 Euro

📞 049117118

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin