Shitet banesa ne Qender te Vushtrrise

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa ne Qender te Vushtrrise, 200 metra afer parkut ngjitur me banesen me xhama pas stadiumit.
Banesa ka 54 m2 NETO dhe gjendet ne katin e 2-te. Banesa eshte ndertim i vjeter. Dy objektet dykateshe.
►Renditja:
♦2 Dhoma Gjumi
♦Kuzhine
♦Dhome dite
♦Banjo (vetem banjo eshte e parinovuar)
♦Shpajz
♦Koridor
►Çmimi: 29 mij me mobilje 27 mij pa mobilje

048 117 113

 

Adresa

Detaje

Updated on January 4, 2022 at 1:11 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri