Lshohet me Qera Dyqani ne Vushtrri te rruga e ish potokut

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

>Kodi i shpalljes :Vl01

> Adresa : gjendet te spitali me saktesisht menjehere rruges te ishpotoku te taxixtat ka hymje ne dy anete 

> Bisnese: i pershtatshem per bisnese prodhuese si psh dyer-dritare dhe veprimtari artizanale 

>sip: 175m/2

> Lokacioni satelitor:

> Kontrata: 1 vjeqare dhe me shum  mvaret nga marrveshja 

> i gatshem per bisnes  posedon edhe kamerat e monitorimit qe vjen brenda qmimit te qeres

 

 

> Kontakti: 048117113

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 25, 2021 at 3:20 pm

Infot e kontaktit

S
Gëzim Ibishi
  • Gëzim Ibishi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Gëzim Ibishi
  • Gëzim Ibishi