Shitet shtëpia me sipërfaqe prej 450 m² & 2 ari në Veternik kryesisht në lagjen NIC, afër Albi Mall 🏡

 • 1,200€
 • 1,200€
Lagjia NIC, Prishtinë, https://goo.gl/maps/AjUpsraK2VoW5MNy5, https://goo.gl/maps/AjUpsraK2VoW5MNy5
Shitet
Lagjia NIC, Prishtinë, https://goo.gl/maps/AjUpsraK2VoW5MNy5, https://goo.gl/maps/AjUpsraK2VoW5MNy5
 • 1,200€
 • 1,200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - V2
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 450

Përshkrimi

Shitet shtëpia me sipërfaqe prej 450 m² & 2 ari në Veternik saktësisht në lagjen NIC, afër Albi Mall. Shtëpia ka oborr të mirëmbajtur dhe kënd për relaks si për të rritur ashtu edhe për fëmijë.

Shtëpia është e ndërtuar me një dizajn dhe enterier të veçantë dhe e bukur deri në detajin më të vogël. Ka lokacion shumë të përshtatshëm, në një lagje te qetë dhe afër qendrës se madhe dhe të njohur tregtare ALBI MALL. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me pelet, poashtu ka të instaluar sistemin e kamerave dhe alarmit të sigurisë.

 

Shtëpia ka këtë renditje: ⤵

Përdhesa

✅ 2 sallona, kuzhinë, 1 banjo, 1 dhomë tjetër, 1 shpajz, 1 ballkon. Garazhë dhe hapsirë për ngrohjen qëndrore.

 

Kati 1 ⤵

✅ 3 dhoma, 2 banjo, 3 ballkona

 

Kati 2 ⤵

✅ 2 dhoma, 1 hapësirë 80 m², ➡ kinema

 

🏡 Oborri ⤵

🚰 Oborri posedon sistemin e ujitjes për kopsht, dhe kopsht të mirëmbajtur. 💦

🎦Poashtu shtëpia është e paisur me sistem te kamerave dhe alarm të sigurisë. 🔔

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Kontakt: 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 

 

 • Adresa https://goo.gl/maps/AjUpsraK2VoW5MNy5
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10150
 • Lagjja Lagjia NIC
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:30 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - V2
 • Çmimi: 1,200€
 • Madhësia e pronës: 450 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet shtëpia me sipërfaqe prej 450 m² & 2 ari në Veternik kryesisht në lagjen NIC, afër Albi Mall 🏡

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D