Ofrohet lokal me qira në Hajvali 🏪

 • 300€
 • 300€
Hajvali, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me qira
Hajvali, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • 300€
 • 300€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - V18
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronĂ«s
 • 1
 • Banjo
 • 100
 • m²

PĂ«rshkrimi

Ofrohet lokal me qira në Hajvali 🏪

 

Kodi:V18

Lokacioni: https://goo.gl/maps/wn3TphDckzNULWHu6

Ofohet lokali me qira në Hajvali me Sip.100 m² saktësisht në magjistralen Prishtinë-Gjilan, përballë Astronikut.

Lokali gjindet në lokacion të përshtatshëm dhe në rrugë kryesore me një hapësirë të madhe për veprimtari të ndryshme afariste. Lokali ka edhe banjon.

🔹 Çmimi: 300 € + depoziti

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

    Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, ÇagllavicĂ« (PrishtinĂ«), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti PrishtinĂ«
 • Zip/Postal Code 10150
 • Lagjja Hajvali
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 24, 2022 at 8:41 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - V18
 • Çmimi: 300€
 • MadhĂ«sia e pronĂ«s: 100 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D