V16 Shitet shtepia ne Veternik | Lagjen Qendresa

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Veternik “Lagjen Qendresa”

►Kodi: V16

Parcela ka 3.9ari
Shtepia ka 250m2
1️⃣ Kati i pare: Sallon , kuzhine , dhome e gjumit , banjo
2️⃣ Kati i dyte: 3 dhoma gjumit , garderobe , banjo , ballkon .
3️⃣ Kati i trete : Hapesire e pa renovuar
🏘  Shtepia eshte me leje dhe edhe e banushme , dhe gjindet afer Bau Market 500m, Grandstore 700m, Merdian 600m .
🏘  Shtepia eshte e mobiluar dhe gjendet ne “Lagjen Qendresa” posedon gjith infrastrukturen

 

►Çmimi : 195 000€ , mundesi ndrrimi me banesa

 

► Kontakt :+383 45 117 118
+383 44 117 118
+383 49 117 118
Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

 

Adresa

Detaje

Updated on August 13, 2022 at 9:19 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri