Lëshohet banesa me qera ne Ulpiane te AAK afër Pompës ( U37)

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera ne Ulpiane te AAK afër Pompës ( U37)

 

Kodi : U37

 

Renditja:

 

✅Sallon, | kuzhinë, | dhomë gjumi, | 2 ballkona, | banjo, | shpajz, | koridor,

✅Kati 3 pa lift, banesa është e mobiluar dhe gjendet te Aleanca ose me sakt te pompa benzinës.

►Siperfaqja : 55m2 neto

🔹 Çmimi: 350 € + depoziti

ℹ Lëshohet vetëm për afat më të gjatë se 1 vit dhe kryesisht për zyre.

 

Kontakt :

+383 49 117 118
Viber & Whatsapp
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

 

Adresa

Detaje

Updated on July 14, 2022 at 10:08 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri