Lëshohet banesea/ zyre me qira në Ulpianë ,saktësisht te ish Hotel Baci – ngjitur me laboratorin e lab. 💻

 • 250€
 • 250€
Ulpiana, Pristina, Dëshmorët e Kombit, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Dëshmorët e Kombit, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Ulpiana, Pristina, Dëshmorët e Kombit, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Dëshmorët e Kombit, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 250€
 • 250€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - U134
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 40

Përshkrimi

Lëshohet banesea/ zyre me qira në Ulpianë ,saktësisht te ish Hotel Baci – ngjitur me laboratorin e lab. 💻

 

Kodi: U134

Lokacioni:https://goo.gl/maps/VpEVjv8fHxrgqyZL9

 

✅ Banesa ka 40 m2 dhe gjendet në katin e 1️⃣

✅ Banesa sic po shihet është e pamobiluar, ndërsa ngrohjen qëndrore e ka me Termokos.

🔹 Çmimi 250+depoziti 

 

A.D

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 17:00

📞 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Dëshmorët e Kombit, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Ulpiana
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on September 14, 2022 at 1:07 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - U134
 • Çmimi: 250€
 • Madhësia e pronës: 40 m²
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D