Zyre me qera në Ulpianë

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Zyre me qera në Ulpianë

 

►Kodi:U130

►Lokacioni:Ulpianë, rruga kryesore, mes Hotel Bacit dhe Postës

►Renditja: 2 Njësi pune, Banjo, Depo.

►Kati i 1.

►Ngrohje me Termokos.

►Siperfaqja: 43m²

►Info shtesë:Banesa është e përshtatshme për zyre Kontabiliteti, Avokati etj.

►Çmimi:300€+depozit. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

 

 

Adresa

Detaje

Updated on January 18, 2022 at 12:47 pm

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi