Shitet banesa 2+1 në Ulpianë.

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në Ulpianë.

 

►Kodi:U128.

►Lokacioni:Ulpianë, mbrapa lokaleve të Lesnës.

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, 2Ballkon me pamje nga Lindja dhe Perëndimi.

►Kati 4 pa lift.

►Sipërfaqe:54m².

►Ngrohje me Termokos.

►Me Fletë Poseduese

►Info shtesë:Banesa është e mobiluar, dhe ka një qeragji.

►Çmimi:115,000€.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 31, 2021 at 12:59 pm

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi