Lëshohet banesa me qera 3+1, në Ulpianë afër Restaurant Symphony 🏬 🍽

 • 450€
 • 450€
Ulpianë, Prishtinë, Rr.Henri Dunant, Prishtine, Rr.Henri Dunant, Prishtine
Me qira
Ulpianë, Prishtinë, Rr.Henri Dunant, Prishtine, Rr.Henri Dunant, Prishtine
 • 450€
 • 450€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - U127
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 120

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 3+1 në Ulpianë afër Restaurant Symphony 🏬 🍽

 

     Kodi:U127

📍  Lokacioni: Ulpianë, Rr.Henri Durart, afër Restaurant Symphony

Lëshohet banesa 3+1 me qera, Ulpianë. Banesa lëshohet për familjarë dhe qifte, banesa është e renovuar dhe mjaft e përshtatshme për banim me familjarë. 👨‍👩‍👧‍👦

► Renditja:

 

✅Salon, Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2 Banjo, 2 Ballkona, Shpajz.

Kati 3️⃣, pa lift

✅ Ngrohje me Termokos.

📐 Siperfaqja: 120m².

ℹ  Info shtesë: E renovuar, hyrja me interfon.

🔹 Çmimi: 450 €+depoziti. 

 

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Rr.Henri Dunant, Prishtine
 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Ulpianë
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on September 16, 2022 at 12:42 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - U127
 • Çmimi: 450€
 • Madhësia e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:
Lëshohet banesa me qera 3+1 në Ulpianë 

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D