NR:3 Shitet trualli ne Fshatin Prugovc 10 km nga Prishtina

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet trualli ne Fshatin Prugovc  10 km nga Prishtina

►Kodi:3

Trualli gjendet ne rrugen kryesore qe lidhet me magjistralen Prishtine Podujeve dhe Milloshev,
Trualli ka 1 hektar toke, eshte shume e pershtatshme per banim dhe veprimtari biznesore

Posedon infrastrukturen e nevojshme( rrymen , ujin,kanalizimin )

►Çmimi : Sipas marrëveshjes.

► Kontakt :

+383 44 117 118

+383 49 117 118

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Adresa

Detaje

Updated on April 3, 2020 at 10:14 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri