Banesë me qera 2+1 në Tophane

 • 500€
, Pristina, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, , Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
, Pristina, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, , Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--T52
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Banesë me qera 2+1 në Tophane

 

►Kodi:T52

►Lokacioni:Tophane, Rr. Lidhja e Lezhës Banesat e Premtimi Construction.

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, WC Ballkon.

►Kati 4 me 2lifta

►Sipërfaqja 80m²

►Info shtesë: Pamjen e ka nga Rr.Lidhja e Lezhës dhe qasje shum të shpejt në qendër.

►Çmimi:500€ + depoziti.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 • Adresa Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on June 4, 2022 at 12:45 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--T52
 • Çmimi: 500€
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi